Praca w magazynie na stanowisku order pickera, Holandia, praca od zaraz

  • Do negocjacji
  • Published date: Lipiec 30, 2021
    • Poland

Praca za granicą! Nie zwlekaj! Aplikuj!
Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• holenderska umowa o pracę na dłuższy okres
• stała opieka polskiego koordynatora
• pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
• ubezpieczenie zdrowotne
• terminowo wypłacane wynagrodzenie
• dobre warunki pracy, miła atmosfera
• zapewnione zakwaterowanie
• cotygodniowa wypłata
Wymagania:
• chęć do przyuczenia na danym stanowisku
• zaangażowanie w powierzone obowiązki
• chęć i motywacja do pracy

Zakres obowiązków:
• kompletowanie zamówień w magazynach z dekoracjami do domu i ogrodu itp.
• skanowanie produktów
• kontrola jakości produktów

Zainteresowała Cię ta oferta? Koniecznie zgłoś sie do nas!
Klaver sp. Z o.o KRAZ 18450
Kontakt:
Dominika tel: +48 570 901 033 zadzwoń
Magdalena tel: +48 577 901 944
Możesz mi także wysłać
swoje CV na adres: job@klaverteam.com
Poszukujesz innej pracy? Mamy wiele ofert! Każdy znajdzie coś dla siebie!

Wymiar etatu: Pełny etat
Telefon: +48 570 901 033

Usługi premium dla Twojego ogłoszenia:

Przenieś na górę, 1 PLN
Zrób ogłoszenie Premium, 5 PLN, czas trwania 14 dni

Przydatne informacje

  • Unikaj oszustów używając płatności PayPal lub płatności przy odbiorze
  • Nigdy nie wykonuj przelewów na anonimowe konta bankowe
  • Nie kupuj ani nie sprzedawaj poza granice kraju. Czeki nie są akceptowane za granicą kraju
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje się płatnościami, wysłką, gwarancjami, nie zapewnia serwisu escrow ani nie prowadzi ochrony kupującego.