Właściciel Centrum Logistyczno-Wysyłkowego (Franczyzobiorca)

  • Proszę o kontakt
  • Published date: Maj 31, 2021
    • Piotrków Trybunalski, Poland

Twój zakres obowiązków:
- zarządzanie odziałem MBE w twoim mieście
- planowanie strategii rozwoju swojego oddziału
- obsługa klientów biznesowych i indywidualnych w zakresie logistyki, przesyłek, poligrafii,
- obsługa e-commerce w zakresie mikro-logistyki
- współpraca z centralą sieci w celu pozyskania klientów z sektora średnich i małych firm
- spotkania oraz przygotowanie ofert dla klientów
- współpraca z firmami kurierskimi w zakresie obsługi przesyłek
- dbanie o dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania:
- otwartość, zaangażowanie i duża motywacja do działania
- przedsiębiorczość (franczyzobiorcy sami zarządzają swoją placówką, budżetem, decydują o poziomie marży)
- dobre umiejętności interpersonalne,
- adaptacja lokalu według zaleceń MBE Poland oraz utrzymanie jednolitego charakteru aranżacji wnętrza,
- Całej reszty nauczymy Cię podczas szkoleń oraz w trakcie prowadzenia biznesu.

To oferujemy:
- kilkutygodniowy pakiet profesjonalnych szkoleń
- nowoczesną technologie i narzędzia do pracy z klientem
- stałe wsparcie opiekuna
- dobre praktyki biznesowe sprawdzone przez ponad 2800 oddziałów na świecie
- korzyści z globalnych kontraktów i umów
- marketing krajowy i zagraniczny
- niskie koszty inwestycji początkowej
- dużą samodzielność w działaniu
- stabilne zyski
- wsparcie pozostałych franczyzobiorców

Wymiar etatu: inny
Telefon: 22 208 29 75

Usługi premium dla Twojego ogłoszenia:

Przenieś na górę, 1 PLN
Zrób ogłoszenie Premium, 5 PLN, czas trwania 14 dni

Przydatne informacje

  • Unikaj oszustów używając płatności PayPal lub płatności przy odbiorze
  • Nigdy nie wykonuj przelewów na anonimowe konta bankowe
  • Nie kupuj ani nie sprzedawaj poza granice kraju. Czeki nie są akceptowane za granicą kraju
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje się płatnościami, wysłką, gwarancjami, nie zapewnia serwisu escrow ani nie prowadzi ochrony kupującego.