Specjalista Ds. Marketingu - Hotel Podklasztorze

  • Do negocjacji
  • Published date: Styczeń 17, 2022
    • Sulejów, Łódzkie, Poland

Hotel Podklasztorze to wyjątkowy obiekt w centrum Polski, położony w XII-wiecznym Opactwie Cystersów, z pierwszym Klasztornym SPA w Polsce i strefą Wellness, a także własnym Browarem Rzemieślniczym

W związku z intensywnym rozwojem powiększamy dział sprzedaży Hotelu Podklasztorze o całkiem nowe stanowisko, którego głównym celem będzie promocja, współtworzenie marki i strategii marketingowej dla Hotelu Podklasztorze
Specjalista Ds. Marketingu
Twoje zadania:
• Tworzenie i realizacja projektów marketingowych wspierających sprzedaż i rozpoznawalność marki
• Współudział w kreowaniu i wdrażaniu strategii marketingowej dla Hotelu Podklasztorze, w tym dla poszczególnych działów: SPA, Restauracji i Browaru
• Przygotowywanie prostych materiałów marketingowych przy wykorzystaniu programu canva
• Koordynowanie i realizacja akcji reklamowych i sprzedażowych w Internecie, w tym realizacji kampanii ad words
• Tworzenie marki w Social Media
• Obsługa i aktualizacja strony internetowej
• Wsparcie działu sprzedaży w procesie przygotowania ofert sprzedażowych i pozyskiwanie nowych klientów z sektora B2B
• Analiza i raportowanie działań konkurencji

Oczekiwania wobec kandydatów:
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata
• Umiejętność redagowania tekstów promocyjnych
• Umiejętności koordynacji i organizacji wydarzeń wspomagających sprzedaż firmy
• Znajomość podstawowych programów graficznych m.in. canva, dodatkowym atutem będzie znajomość programu Adobe photoshop albo Adobe lightroom
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
• Kreatywność i zdolności organizacyjne
• Umiejętność kreowania pozytywnego wizerunku firmy
• Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: marketing, media, PR, lub pokrewne
• dobrej znajomości języka angielskiego

Co zyskasz dołączając do naszego zespołu?
• Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w ciekawych projektach i szkoleniach
• Pracę w młodym i zaangażowanym zespole
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Możliwość korzystania z zaplecza socjalnego hotelu

Cenimy sobie atmosferę w pracy, dlatego współpracujemy z ludźmi pełnymi pasji, zaangażowania, którzy nie lubią stać w miejscu, a „zmiana i działanie” to ich drugie imi i tak jak my pokochają niezwykły klimat naszego hotelu.
Czekamy właśnie na Ciebie! Nie zwlekaj i wyślij jeszcze dziś CV z klauzulą
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Moje wymagania:
1. Tworzenie i wprowadzanie nowych pakietów sprzedażowych
2. Współudział w tworzeniu nowej strony internetowej
3. Social media: aktualności z obiektu
4. Proste materiały reklamowe
5. Kontakt z infuencerami i blogerami
6. Udział w konkursach i wydarzeniach
7. Kampania adwords
8. Inne sprawy zlecone bezpośrednio przeze mnie
9. Pozycjonowanie strony ??

Wymiar etatu: Pełny etat

Usługi premium dla Twojego ogłoszenia:

Przenieś na górę, 1 PLN
Zrób ogłoszenie Premium, 5 PLN, czas trwania 14 dni

Przydatne informacje

  • Unikaj oszustów używając płatności PayPal lub płatności przy odbiorze
  • Nigdy nie wykonuj przelewów na anonimowe konta bankowe
  • Nie kupuj ani nie sprzedawaj poza granice kraju. Czeki nie są akceptowane za granicą kraju
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje się płatnościami, wysłką, gwarancjami, nie zapewnia serwisu escrow ani nie prowadzi ochrony kupującego.